Sinds 2023 heet het Lekkerste Lunchgerecht het NK Lekkerste Broodje. Geef je zaak én je zelfvertrouwen een boost en schrijf je in voor de bekendste én langstlopende wedstrijd. Dit wordt editie 39!
Deze wedstrijd is bedoeld voor professionele makers en andere creatieve culinaire geesten, werkzaam in de horeca. Bereid jouw lekkerste broodje op de Horecava en laat deze door een vakkundige jury proeven en beoordelen. Let op uitstraling, creativiteit, smaakbeleving, eetbaarheid, samenstelling en inkoopprijs. Maar zorg vooral voor een uniek en spraakmakend karakter van je gerecht.
Wat wordt jouw winnende gerecht…? Extra omzet en positieve aandacht gegarandeerd!
Het NK Lekkerste Broodje is powered by Carl Siegert.
Roland Biermans van Vitam in Rosmalen won het NK Lekkerste Broodje tijdens de Horecava 2023 in de RAI Amsterdam. Zijn ‘Neusje van de Zalm’ bestond uit een groentebagel met onder meer ‘waste’ groente, winterpeen gerookt en gepekeld als zalm, huisgemaakte bitterballen met zalmvulling, kaviaar van zalm en kaviaar van pesto.
De top 3 van het NK Lekkerste Broodje 2023:
#1: T Roland Biermans, Vitam in Rosmalen
#2: Bas Diks, Diks Authentiek Culinair in Harreveld
#3: Audrey Biermans, Vitam in Rosmalen